Użytkownicy online: 4
Large_prince_bio
Derek Prince uważany był za jednego z wiodących nauczycieli odnowy charyzmatycznej. Ale wcześniej przez wiele lat wiódł żywot uczciwego, zmęczonego religią i jednocześnie poszukującego Boga człowieka. Stephen Mansfield przedstawia niezwykłą historię jego życia: narodziny w Indiach, trudne dzieciństwo, lata ateizmu i studiowania filozofii na Uniwersytecie w Cambridge, nawrócenie w armii brytyjskiej podczas II wojny światowej, ślub z kobietą niemal dwukrotnie od siebie starszą, adopc
 • Derek Prince - Biografia

 • Producent:W wyłomie
 • Kategoria:Książki » Świadectwa i biografie
 • Dostępność: Jest

Cena: 37,00 zł


  Derek Prince uważany był za jednego z wiodących nauczycieli odnowy charyzmatycznej. Ale wcześniej przez wiele lat wiódł żywot uczciwego, zmęczonego religią i jednocześnie poszukującego Boga człowieka. Stephen Mansfield przedstawia niezwykłą historię jego życia: narodziny w Indiach, trudne dzieciństwo, lata ateizmu i studiowania filozofii na Uniwersytecie w Cambridge, nawrócenie w armii brytyjskiej podczas II wojny światowej, ślub z kobietą niemal dwukrotnie od siebie starszą, adopcję dziewięciu córek i Boże działanie, które doprowadziło go do międzynarodowej służby.

  Derek Prince — biografia to najuczciwsza książka na temat jakiejkolwiek postaci religijnej. Zachęci cię do korzystania z lekcji, których nauczył się Derek, na temat postu, mocy Słowa, potrzeby dziękczynienia, siły modlitwy i prowadzenia Ducha Świętego.

   

  „Ci, którzy znają historię Dereka, będą mile zaskoczeni, a ci, którzy Dereka nie znali, znajdą inspirującą, szczerą opowieść o poszukiwaniu Boga” — mówi Mansfield, który spędził z Prince’em kilka ostatnich dni przed jego śmiercią we wrześniu 2002 roku.

   

  Kiedy Stephen Mansfield zapytał o najważniejszą prawdę, jakiej nauczył się w życiu, Derek Prince odpowiedział: „Bóg jest wierny. Dotrzymuje słowa. Nagradza tych, którzy go gorliwie szukają. Oto największa prawda mojego życia: Bóg jest wierny”.

   

  Gdy będziesz czytać historię niezwykłego życia i służby Dereka Prince'a — które zaowocowały powstaniem międzynarodowej organizacji oferującej nauczanie biblijne
  w ponad sześćdziesięciu językach, docierającej na sześć kontynentów, do każdej strefy czasowej w ponad 120 krajach — zachwyci cię Boża wierność i prawda słów Dereka. Pozwól, żeby ta książka zainspirowała cię. Poddaj swoje życie Bogu, żeby to on nadał mu sens i cel.

  Stephen Mansfield — autor bestsellera, mówca, dyrektor wydawnictwa, były pastor. Napisał: „Nigdy nie ustawaj: niezwykły charakter Winstona Churchilla”, „Papież Benedykt XVI – jego życie i misja”, oraz „Wiara George’a Busha”.

   

  Ilość stron: 280

  Oprawa: Twarda

  Format: B5