Kategorie

Fisheclectic - Jeszcze nie znikaj

  • Czas realizacji: wysyłka w 24 godziny
  • Dostępność: Jest
  • Producent: Fishmusic
  • Cena: 39,99 zł
  • szt.
  • Poleć produktJeszcze Nie Znikaj
to najnowszy projekt zespołu Fisheclectic, czyli Joanny i Łukasza Kupczyńskich.
Artyści ubierają w dźwięki, słowa i obrazy swoje osobiste doświadczenia z podróży z Bogiem, przedstawiają Go, jako osobę pełną uczuć i tęsknoty za człowiekiem. W utworach takich jak Zazdrosny, czy Jeszcze nie znikaj, to Bóg jest osobą, która zabiega o relację z człowiekiem i jest jej inicjatorem.

Płyta
zawiera 13 wspólnych, autorskich, różnorodnych kompozycji, w tym 4 anglojęzyczne, a oryginalna książeczka w twardej oprawie, wydana z artystycznym rozmachem wypełniona jest rysunkami samego autora, który ujawnił swój kolejny talent.

Sam rodzaj muzyki, jaki "uprawia" Fisheclectic jest również swojego rodzaju przekazem. Jak mówią muzycy:
Grając muzykę eklektyczną, różnorodną, alternatywną, chcemy pokazać, że Bóg jest twórczy, zaskakujący, nie jest ograniczony do jednego stylu, czy barwy, zachęca do poszukiwania i podejmowania ryzyka.
Stąd muzycznie zespół wymyka suę utartym schematom, czy stylom muzycznym, zabierając słuchacza w dynamiczne, dźwiękowe przestrzenie, łącząc folk z nowoczesna elektroniką, a ciepłe brzmienia gitary akustycznej (Michał Dziuba), mandoli, mandoliny i kontrabasu z analogowymi brzmieniami syntezatorów rodem z lat 80tych.


Pojawiły się między innymi trzy single:  Jak Ogień w Nocy, Podróżnik i Eli. Zdjęcia do dwóch pierwszych teledysków  powstały w Izraelu, głównie w Jerozolimie i Betlejem. Teledysk do utworu Eli został zrealizowany w stadninie koni w Boleminie przez filmowca Krzysztofa Leśniewskiego.