Użytkownicy online: 2
Elohim2_big
 • Ja wracam - EloHim

 • Kategoria:Muzyka
 • Dostępność: Jest

Cena: 25,00 zł


  ELOHIM „Ja Wracam”

  Drugi krążek grupy ELOHIM, o tytule „Ja Wracam”, ukazał się 10 września 2010 roku. Jest to niesamowita muzyczna podróż, która poprzez swoje dźwięki przenosi słuchacza w nowy, głębszy wymiar duchowości.

  „Ja Wracam” to ponownie uwielbieniowy hip-hop z elementami punka i rocka, tajemniczy świat przestrzennych sampli, a przede wszystkim ciepłe melodie oraz łatwo wpadające w ucho refreny.

  Sam zespół tak pisze o swojej nowej produkcji:

  „Naszym zamierzeniem było, aby w momencie, gdy ten krążek zacznie kręcić się w Twoim odtwarzaczu, zmieniła się atmosfera w Twoim pokoju, samochodzie, słuchawkach, sercu. Nagrywając ten album, wyobrażaliśmy sobie moment, w którym będziesz słuchać tych tekstów i dźwięków. Liczyliśmy, że atmosfera płyty przejawi się w pokoju serca, Bożej łasce, radości Chrystusowej, dotyku Ducha Świętego. Wierzymy, że nasz przekaz oraz muzyka pomogą Ci wrócić do Boga lub Go odnaleźć. On jest zawsze blisko. Spójrz, nawet teraz uśmiecha się i ciągle czeka... Czeka na swojego syna i córkę! Wracasz?”

  Teledysk zespołu - http://www.youtube.com/watch?v=AKWqPvf0Rrw
  Promomiks - http://www.youtube.com/watch?v=6r_pESqOCtc

  O zespole:

  ELOHIM - zespół powstał w 2006 roku. Skład zespołu: Romek, Juro, Ola Zwierzchowska oraz muzycy: Konrad KAnrad Zieliński, Kornel KArnel Popławski, Radek Sikorski. Wokaliści ELOHIM występowali na wielu festiwalach, nap Song of Songs, Slot Art Festiwal i wiele innych. Za to instrumentaliści zespołu współpracowali i współpracują m.in. z GUS, Chili My, Natalią Kukulską, Tymonem Tymanskim, Sixteen-Seventeen i innymi. W ciągu niecałych czterech lat zespól zagrał ponad 70 koncertów w kraju i zagranica. Na scenie zespól wyróżnia się umiejętnością stworzenia niepowtarzalnego show. Gdy tylko zaczyna się koncert atmosfera na sali zmienia się błyskawicznie! Nawiązany kontakt z publicznością sprawia ze nie czuje się ona odosobniona. ELOHIM z żywymi instrumentami: bębny, bas, gitara elektryczna, klawisz, to standardowe wyposażenie koncertowe. Na przełomie roku 2005-2006 ukazała się pierwsza debiutancka płyta zespołu zatytułowana "Królewski Luuz". Wydana została przez Style Music i w ciągu roku, bez żadnej promocji sprzedała się w ilości ponad 2000 sztuk!

   

  Cena: 25 zł