Użytkownicy online: 1
Large_jaknogi
 • Jak nogi łań na wyżynach

 • Producent:W wyłomie
 • Kategoria:Książki » Powieść i alegoria
 • Dostępność: Jest

Cena: 23,00 zł


  Przez ostatnie 30 lat, ta popularna alegoria, której sprzedaż przekroczył już dwa miliony kopii, znalazła stałe miejsce w bibliotece klasyki literatury chrześcijańskiej.

   

  Podobnie jak znana „Wędrówka pielgrzyma” Johna Bunyana, niniejsza książka jest alegorią, która pomaga chrześcijaninowi zrozumieć proces, przez jaki Bóg przeprowadza go, w celu ukształtowania w nim dojrzałej miłości. Historia ta opowiada o Strwożonej, mieszkance wioski Bojaźni w Dolinie Upokorzenia, która wyrusza na zaproszenia Pasterza w długą wędrówkę ku Wyżynom.  

   

  Aby dotrzeć na upragnione Wyżyny, Strwożona musi wpierw przezwyciężyć dręczące ją lęki. Osiąga to przez ochotne poddanie swojego życia Arcypasterzowi oraz podążanie za Nim - nawet wtedy, kiedy nie wie dokąd ją prowadzi, lub kiedy widzi to dokładnie i nie chce tam się udać.  Towarzysząc Strwożonej w jej duchowej podróży, zrozumiesz w jaki sposób Pan działa w życiu swoich dzieci, przemieniając ich słabości w moc, a ich lęki w wiarę. Oczekuj świeżego objawienia na temat piękna i wspaniałości Bożych dróg!

   

  Ta prosta alegoria jest jak lustro, w którym możesz, patrząc na duchową pielgrzymkę Strwożonej, zobaczyć swoją własną drogę z Bogiem, i spojrzeć z nowej perspektywy na to co Bóg dzisiaj robi w twoim życiu. To z kolei postawi cię wobec wyzwania, aby jeszcze głębiej się Mu poddać.

   

  Liczba stron: 208

  Format: A5

  Oprawa: miękka, laminowana  Wezbrana rzeka
  28,00 zł
  Potęga miłości
  33,00 zł