Użytkownicy online: 3
Large_ogienbozej
 • Ogień Bożej obecności

 • Producent:W wyłomie
 • Kategoria:Książki » Rozwój duchowy
 • Dostępność: Jest

Cena: 8,00 zł
Stara cena: 13,00 zł


  Pełne mocy świadectwo przebudzenia na Hebrydach Czy twoje serce pragnie zobaczyć przebudzenie w Polsce? Czy zastanawiasz się czasem w czym tkwi sekret wcześniejszych przebudzeń? Jeśli tak, to ta książka jest właśnie dla ciebie! Jest ona oparta na wspomnieniach naocznych świadków wydarzenia, które nazwać możemy ostatnim zanotowanym przykładem prawdziwego przebudzenia na terenie Europy – przebudzenia na Hebrydach z 1949 roku. Zaczęło się ono od garstki wiernych wstawienników, którzy wzięli na siebie brzemię wytrwałej modlitwy o przebudzenie i nie poddali się, aż Bóg ich wysłuchał. Przeczytaj co przeżyli i naucz się od nich ponadczasowych zasad modlitwy o przebudzenie i przebudzonego życia. Pozwól, aby lektura tej ksiązki umocniła twoją wiarę w to, że w Bogu nie ma rzeczy niemożliwych. Będziesz zaskoczony tym, jak potężne i przemieniające było działanie Ducha Świętego w tym przebudzeniu.

  Książka, którą trzymacie w rękach dotyczy przebudzenia, które nazywano nieraz ostatnim bezsprzecznym przebudzeniem w kraju z kręgu kultury zachodniej. Nawołuje ona do powstania ze snu i wkroczenia w pełnię naszego przeznaczenia.

  - George Otis, Jr. autor książki „Informed Intercession” („Celowe wstawiennictwo”), Dyrektor organizacji Sentinel Group

  Nieczęsto mamy okazję oglądać jak Bóg w suwerenny sposób przemienia całe społeczności. Czytając tę książkę w sposób modlitewny, doświadczysz wzrostu wiary w to, że Bóg pragnie i może przynieść przebudzenie i przemianę do społeczeństwa, w którym żyjesz.

  - Floyd McClung, autor książki „Ojcowskie serce Boga”, Dyrektor Międzynarodowej organizacji All Nations

  Liczba stron: 90
  Format: A5
  Oprawa: miękka