Kategorie

Uwielbienie takie jak w niebie

  • Dostępność: Jest
  • Producent: Wydawnictwo Dawida
  • Cena: 38,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt
Uwielbienie takie jak w niebie - John Dickson i Chuck D.Pierce

Ta książka nie jest przeznaczona tylko dla tych, którzy są związani z prowadzeniem uwielbienia.Jest dla każdego, kto kocha przebywać z Jezusem i chce wiedzieć o oddawaniu Mu chwały jak najwięcej.

Znajdziecie tu opis znaczeń słów związanych z uwielbieniem, historię przybytku Dawida, krótki przegląd historii muzyki kościelnej i wiele więcej.

"Dawid nakazał składać ofiarę chwały przed Panem. To wymaga wysiłku, czasami odbywa się kosztem ogromnego zmagania z naszą cielesnością. Nie mamy ochoty oddawać chwały; wolelibyśmy zanurzyć się w jakiejś przyjemnej muzyce i wyobrażać sobie, że Pan głaszcze nas po głowie. Jednak to właśnie oddawanie chwały usuwa wszelkie przeszkody, które powstrzymują nas przed wejściem do „wewnętrznej komnaty” i przed szczerym uwielbieniem. To oddawanie chwały właściwie ustawia nam perspektywę pośród przeciwności i przebija nam drogę do Bożej obecności. Jim Hodges z Federacji Służb i Kościołów mówi:Śpiewamy za wiele piosenek, które nie przynoszą przełomu. Śpiewamy jak po środkach uspokajających. Niech Pan pomoże nam uciec od naszego introspektywnego, pietystycznego zainteresowania sobą w czasie zbiorowego uwielbiania".

Przebudzenie, niepewność, chwała, prześladowanie - wszystko to w tym samym czasie... wszystko to w jednej książce.

"To, co nadchodzi, nie jest tylko kolejnym przebudzeniem. Zbliża się prawdziwa rewolucja. Otrzymałem wizję w konkretnym celu - by ludzie, których przeznaczeniem jest zmiana biegu, a nawet definicji chrześcijaństwa, zaczęli budzić się ze snu".
Rick Joyner

O autorach:
Chuck Pierce - posługuje kościołowi od wielu lat, modląc się za narody i ucząc modlitwy wstawienniczej. Jego apostolska i prorocza służba skupia się na mobilizowaniu ruchów modlitewnych na calym świecie. Jest autorem licznych publikacji.

John Dickson - rozpoczął służbę prowadzenia uwielbienia w latach siedemdziesiątych, w czasie ruchu Jezusa. Współpracuje ze służbom Glory of Zion International, prowadzac zespół uwielbienia znany z pieśni proroczych przynoszących przełom.
 

Format: 13,5x21 cm
Stron: 344
ISBN:9788377520079
Okładka: miękka
Wydawnictwo: Dawida