Kategorie

W atmosferze szacunku

  • Dostępność: Jest
  • Producent: Wydawnictwo Dawida
  • Cena: 30,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

W atmosferze szacunku - Danny Silk


Na całym świecie wielu chrześcijan z zazdrością spogląda w kierunku kościoła Bethel w Redding, zastanawiając się nad źródłem jego sukcesu. W tej książce Danny Silk, jeden z przywódców Bethel, zdradza sekret. Jest nim wzajemny szacunek. Jak może funkcjonować Kościół, kiedy szanuje się jego przywódców, kiedy przywódcy szanują tzw. zwykłych wiernych, kiedy wyrozumiałość góruje nad osądem, a wszystkie dary są uznawane za jednakowo ważne?

„W atmosferze szacunku” to pierwsza pozycja Danny’ego Silka, która ukazała się na polskim rynku księgarskim. Książka ta, jak twierdzi Marek Majewski, autor przedmowy do polskiego wydania: „(…) ma potencjał, by zaszokować i wzbudzić kontrowersje. To bardzo dobrze”.
Danny Silk rzuca wyzwanie standardowemu pojmowaniu miłości i dyscypliny w Kościele, pokazuje, jak mogą wyglądać relacje pomiędzy przedstawicielami poszczególnych służb i… przewraca do góry nogami wiele z naszych „kościelnych pewników”. Przekonani, że potrzebujemy właśnie takiego przestawienia priorytetów, polecamy tę książkę w sposób zupełnie wyjątkowy!
 

Autor: Danny Silk
Oprawa: miękka
Format:  A5 
Liczba stron:  208
ISBN: 978-83-7752-021-5