Użytkownicy online: 3
Large_zmieniaj_big
 • Zmieniaj historię poprzez modlitwę i post

 • Producent:W wyłomie
 • Kategoria:Książki » Derek Prince
 • Dostępność: Jest

Cena: 20,00 zł


  Poznaj proste lecz pełne mocy narzędzia, które pomogą ci mieć wpływ na przeznaczenie narodów

   

  Ty też możesz zmienić historię

        Żyjemy w czasach, które wypełnione są lękiem. Świat nie jest stabilny. Polityka chwieje się i zmienia bardzo szybko. Tempo zmian jest tak ogromne, że wymyka się spod kontroli. Nie wiemy co wydarzy się jutro a poczucie bezradności wiąże nam ręce i nic z tym nie robimy.

       Jednakże nie stawiamy czoła rzeczom, których wcześniej nie było. Wojny zdarzały się. Zagrożenie i ataki terrorystyczne miały już miejsce. Historia naznaczona jest po przez akty przemocy i trudne do wyobrażenia sobie rzezie, jak również horrory. Czy ludzie mogli wówczas coś zrobić? Jedyne, co mogli uczynić to modlić się! I to właśnie czynili.

       Czytając tę książkę odkryjesz jak bardzo twoje modlitwy mogą zmienić świat. Derek Prince podaje przykłady z własnego życia i przez to ukazuje nam w jaki sposób możemy przyczynić się do przemiany historii. Aby to zrobić nie musisz walczyć. Nie potrzebujesz posiadać wpływowego stanowiska na szczeblu politycznym. Nikt nie będzie wymagał od ciebie odpowiedniego wieku. Nie musisz posiadać władzy, wpływu i pieniędzy. To co jest najważniejsze to wpływ jaki masz w niebie. Jako nastolatek lub dorosła osoba możesz nauczyć się jak dotykać serca BOGA  przez modlitwę, która zmieni świat.

   

  Ilość stron: 144
  Format: 145x205
  Cena: 20,00